فروشگاه آنلاین با تخفیف خوش کالا

اسپرسوساز واکاکو مدل Nanopresso Elements

برند:واکاکو
دسته بندی: قهوه‌سازها
زیر دسته بندی محصول: قهوه‌ساز مسافرتی
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

 

 

بدن خود را با قهوه احیا و روحیه‌ی خود را با رنگ‌ها تقویت کنید. همانند شما، اسپرسوساز دستی واکاکو مدل Nanopresso Elements با نشاط، اقناع کننده و احساسی هستند.

نانوپرسو با گردآوری ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید، به طور چشم‌گیری نحوه‌ی تهیه‌ی قهوه‌ی مورد علاقه‌ی شما را ارتقا می‌بخشد. یک افزودنی منحصر به فرد برای تجهیزات قهوه‌ی شما که با ساخت یک سیستم پمپاژ تازه اختراع شده، با کمک دستان شما قادر است برای استخراجی بی‌نظیر به فشار ۱۸ بار دست یابد.

بهترین عمل‌کرد این دستگاه با قهوه‌ی ریز آسیاب شده و تمپ کردن محکم به دست می‌آید. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است. نانوپرسو برای پمپاژ نسبت به مدل‌های قبلی (Minipresso) به ۱۵٪ نیروی کم‌تری نیاز دارد. نیرو مورد نیاز به جای دستان شما توسط خود دستگاه تولید خواهد شد.

نگهداری و تمیز کردن نانوپرسو بعد از تهیه‌ی هر شات اسپرسو فقط چند ثانیه زمان نیاز دارد. در صورت لزوم، همه‌ی اجزا برای تمیز کردن عمیق‌تر به راحتی از یک دیگر جدا خواهند شد.

کیف نانوپرسو از مواد با دوام EVA و روکش داخلی پارچه‌ای نرم ساخته شده. کیف مخصوصا طراحی شده تا در اطراف نانوپرسو بدون هیچ گونه لوازم جانبی متصل قرار گیرد. کیف برای محافظت در برابر هرگونه ضربات سبک، خراش و گرد و غبار از دستگاه محافظت می‌کند. با کیف همراه اسپرسوساز نانوپرسو، برای ماجراجویی بعدی خود آماده باشید.

ابعاد:
۱۵۶ × ۷۱ × ۶۲ میلی‌متر
وزن:
۳۳۶ گرم
ظرفیت مخزن آب:
۸۰ میلی‌لیتر
ظرفیت مخزن پودر:
۸ گرم
حداکثر فشار تولیدی:
۱۸ بار
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .