دوره مجازی لاته آرت تخصصی

مشاوره خرید قهوه

نکاتی که بهتر است توجه کنید
  • فراموش نکنین نتایج برحسب انتخاب های شما نمایش داده میشه.
  • بر اساس ذائقه قهوه نوشیتون ممکنه نتایج متفاوتی رو در نوشیدنی دریافت کنین.
  • روش های دم‌آوری قهوه میتونه روی طعم و خروجی آن اثر گذار باشه.
انتخاب شما:

از چه وسیله‌ای برای دم‌آوری قهوه استفاده می‌کنی؟
چه مقدار کافئین رو ترجیح می‌دی؟
کدوم طعم و عطر رو بیش‌تر می‌پسندی؟
چه میزان تلخی نوشیدنی برات مطلوبه؟
اسیدیته یا طعم ترشی قهوه رو چه‌طور ترجیح می‌دی؟

 مشاوره خرید قهوه

شاید علت این موضوع که اکثر افراد تمایل دارند به جای خرید دان قهوه، پودر قهوه را خریداری کنند، این باشد که در زمان خر. . .

 مشاوره خرید قهوه

شاید علت این موضوع که اکثر افراد تمایل دارند به جای خرید دان قهوه، پودر قهوه را خریداری کنند، این باشد که در زمان خرید قهوه به مشکل برمی خوردند. برای مثال نمی دانند چه نوع قهوه ای را خریداری کنند، یا قهوه با چه درجه ای از رست مناسب تر است، … . به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم شما را برای خرید قهوه مورد نظرتان راهنمایی کنیم پس با ما همراه باشید.

 به شما اطمینان می دهیم تمامی قهوه ها همان هایی است که برای خودمان می پسندیم و در ضمن درباره ی تمامی آن ها می توانید با ما صحبت کنید و مشاوره بگیرید تا هم خرید مطمئنی داشته باشید و هم بتوانید درباره ی روش های دم آوری قهوه ها از ما راهنمایی بگیرید. تجربه ی چند ساله ی ما از همکاری با کافه ها منجر به شناخت و ارتباط خوبی با آن ها در سراسر ایران شده است. علاوه بر قهوه های ترکیبی و تخصصی، دم افزار های قهوه و دیگر مواد مصرفی که در کافه ها یا خانه ها مورد نیاز است را می توانید در سایت ما پیدا کنید. در ترتیب و نام گذاری منو سایت تمامی سعی ما بر این بود تا هم برای متخصصان قهوه و هم برای کسانی که اطلاع چندانی از قهوه و تجهیزات مرتبط با آن ندارند مفهوم و کاربردی باشد. با انتقادات و پیشنهادات خود به ما کمک کنید تا بتوانیم به علاقمندان قهوه در سراسر ایران خدمت رسانی کنیم.فروشگاه اینترنتی خوش کالا 

 

 

چطوری میتونم کمکتون کنم؟