خوش کالا

سیروپ نارگیل مونین ۲۵۰ میلی‌لیتر

برند:مونین
زیر دسته بندی محصول: سیروپ
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

سیروپ نارگیل مونین ۲۵۰ میلی‌لیتر، با طعمی به شدت شیرین و سازگار با دیگر طعم‌ها، با ترکیب دیگر طعم‌های شیرین، تلخ و شور به خوبی سازگار است. همچنین در کنار کاربردهای فرآوان آن در آشپزی، از نارگیل در محصولات زیبایی استفاده می‌شود زیرا روغن نارگیل مرطوب کننده‌ای عالی است. با افزودن سیروپ نارگیل مونین به کوکتل‌ها، قهوه‌ها، اسموتی‌ها و پانچ‌های میوه از طعم استوایی لذت ببرید.

 

سیروپ نارگیل مونین ۲۵۰ میلی‌لیتر، با رنگ سفید ابری، از مواد اولیه‌ی شکر، آب، طعم‌دهنده‌ی طبیعی نارگیل و دیگر طعم‌دهنده‌های طبیعی، امولسیون صمغ آقافیا تشکیل شده است.

 

نت‌های طعمی: طعم بسیار شدید، متمرکز و ماندگار نارگیل رنده شده که شما را به مناطق کرمسیری، زیر سایه‌ی درختان نخل می‌برد. پس‌مزه‌ی آن کمی کاراملی است.

 

توصیه‌ی متخصص مونین: سیروپ نارگیل مونین با سایر طعم‌های عجیب دیگر مانند آناناس کاملا سازگار است. یکی از ترکیبات مورد علاقه‌ی من مخلوط کردن آن با سیروپ باتر اسکاچ مونین به منظور تقویت طعم نارگیل است.

 

خرید سیروپ نارگیل مونین ۲۵۰ میلی‌لیتر، برای طعم دادن به انواع شکلات و نوشیدنی‌های گرم، کوکتل‌ها، نوشیدنی‌های مبتنی بر قهوه مناسب است.

حجم:
۲۵۰ میلی لیتر
جنس بدنه:
شیشه
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟