خوش کالا

سیروپ گرانادین مونین ۷۰۰ میلی‌لیتر

برند:مونین
زیر دسته بندی محصول: سیروپ
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

سیروپ گرانادین مونین ۷۰۰ میلی‌لیتر، رایج‌ترین و سازگارترین شیرین‌کننده و طعم‌دهنده در میکسولوژی بار کلاسیک است. به همان سختی که باور کردنش سخت است، این محصول هیچ شباهتی با سیروپ انار ندارد.

 

سیروپ گرانادین با رنگ زیبای قرمز، با طعم شیرین و کمی تارتی بسیار مورد توجه کودکان و بزرگسالان است و در بسیاری کوکتل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. طعم توت قرمز با نت‌های وانیل و رنگ قرمز روشن برای تقویت طعم کوکتل‌ها و حتی دسرهای نوشیدنی، مارینادها و چندین مورد دیگر مناسب است.

 

سیروپ گرانادین مونین، با رنگ قرمز روشن و درخشش نارنجی، از مواد اولیه‌ی شکر، آب، کنستانتره، اسید سیتریک، طعم‌دهنده‌ی طبیعی وانیل و دیگر طعم‌دهنده‌های طبیعی، رنگ خوراکی E129 و ۱۰٪ آب میوه شامل ۸٪ آب انگور فرنگی سیاه، ۱٪ آب تمشک و ۱٪ آب الدربری تشکیل شده.


توجه داشته باشید که رنگ خوراکی E129 ممکن است بر توجه و فعالیت کودکان تاثیر سوء داشته باشد.

 

نت‌های طعمی: طعم کمی اسیدی، ترکیبی ظریف بین گرد وانیل و ترشی توت قرمز

 

توصیه‌ی متخصص مونین: سیروپ گرانادین مونین، با رنگ قرمز تیره در بسیاری از نوشیدنی‌های کلاسیک کاربرد دارد. دوست دارم از این سیروپ در سوداها به عنوان مکمل در کنار دیگر سیروپ‌ها مثل سیروپ پشن فروت استفاده کنم. این سیروپ حس طراوت بخشی دارد.

 

خرید سیروپ گرانادین مونین ۷۰۰ میلی‌لیتر، برای طعم دادن به انواع کوکتل‌ها، موکاها، شکلات‌ها، شیرهای طعم‌دار، لیمونادها، سودا و چای مناسب است.

حجم:
۱ لیتر
جنس بدنه:
شیشه
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟