خوش کالا

قهوه کافه کرما اورو ست

دسته بندی: انواع قهوه
زیر دسته بندی محصول: اسپرسو، فرانسه
رنگ:
سایز:
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 09123652043
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

قهوه کافه کرما اورو ست، از ترکیب قهوه‌های ۱۰۰٪ عربیکای مزارع شش خاستگاه متفاوت از آمریکای مرکزی و جنوبی و آفریقا که به روش شسته فرآوری گردیده، تشکیل شده است. در ایجاد این ترکیب، سه ویژگی توازن طعم‌ها در عصاره‌گیری اسپرسو، سازگاری طعمی در ترکیب با شیر و ایده‌آلی برای دم‌آوری به روش‌های موکاپات، فرنچ‌پرس و دستگاه‌های فیلتری خانگی مورد توجه قرار گرفته.

 

آشیل گاجیا، به عنوان اولین فردی که در دهه‌ی ۱۹۴۰، با عبور آب داغ با فشار زیاد از پودر قهوه، عصاره‌گیری اسپرسو را بنیان‌گزاری کرد شناخته می‌شود. مشتریان وی که زیاد به نتیجه‌ی این نوع عصاره‌گیری خوش‌بین نبودند، همگی درباره‌ی کف روی نوشیدنی خود که امروزه با نام کریما (Creama) شناخته می‌شود سوال می‌پرسیدند. آشیل گاجیا، در یک حرکت تبلیغاتی نوشیدنی جدید خود را به جای اسپرسو، «Caffè crema» نامید.

 

قهوه کافه کرما اورو ست، با هم‌کاری یک شرکت ایتالیایی انتخاب و ایجاد شده که نتیجه‌ی آن تلفیق سنت ایتالیایی و ذائقه‌ی ایرانی است که بر پایه‌ی اصول ترکیب‌سازی قهوه در کلاس جهانی صورت پذیرفته است.

 

خرید قهوه کافه کرما اورو ست، با برشته‌کاری متوسط رو به بالا، تن‌واری بالا و طعم‌یادهای عسل گرم شده و ادویه‌جات و در ترکیب با شیر طعم‌یادهای زنجبیلی و کراسان و طعم آب‌نبات‌های میوه‌ای (Candied Fruit) به همراه بافت و قوام مخملی که با وجود برشته‌کاری متوسط رو به بالا هم‌چنان اسیدیته‌ی دل‌پذیر خود را حفظ کرده، انتخاب ایده‌آلی برای دوست‌داران طعم کلاسیک قهوه است.

گونه:
٪۱۰۰ عربیکا
نوع گونه:
٪۱۰۰ عربیکا
خاستگاه:
آمریکای مرکزی و جنوبی و آفریقا
درجه‌ی برشته‌کاری:
متوسط رو به بالا
ارتفاع کاشت:
-
تاریخ تولید:
-
فاطمه مرادپور
۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۱:۲۱

خیلی خوشمزه است.. سریع به دستم رسید . ممنونم

مدیر ۱۴۰۰/۱/۲۹ ۱۱:۲۲
ممنون از شما. نوش جان
معصومه قطبی
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۲:۳۸

بسیار عالی ممنون از کیفیت خوبتون . . . . نقطه ضعف : قیمت بالا

افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟