فروشگاه آنلاین با تخفیف خوش کالا

قهوه ساز کامبی لاین ۵×۱ آنیمو

برند:آنیمو
دسته بندی: قهوه‌سازها
زیر دسته بندی محصول: قهوه‌ساز صنعتی
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

قهوه ساز کامبی لاین ۵×۱ آنیمو با کارکرد سریع، آسان و قابل اتکا می‌تواند برای گروه‌های بزرگ افراد، مقدار زیادی قهوه‌ی فیلتری تازه را در مدت زمانی کوتاه دم‌آوری کند.

 

با استفاده از قهوه ساز کامبی لاین ۵×۱ آنیمو، بهترین قهوه را در فنجان خود خواهید داشت. قهوه سازهای کامبی لاین (ComBi-line)، مجهز به سیستم فیلتر پر سرعت، آب را دقیقا با دمای مناسب عبور می‌دهد تا در نگه‌دارنده جمع شود.

 

قهوه ساز کامبی لاین ۵×۱ آنیمو، از یک یونیت دم‌آور و یک نگهدارنده‌ی نوشیدنی با ظرفیت ۵ لیتری تشکیل شده است.

 

قهوه سازهای کامبی لاین آنیمو مونتاژ شده و کاملا آماده‌ی استفاده عرضه می‌شوند و می‌توانند در بسیاری از شرایط مثل هتل‌ها ورستوران‌ها، سالن‌های تئاتر و سینما، سالن‌های همایش، دفترهای کار، بیمارستان‌ها و مراکز سلامتی و مراقبت، مدارس و محیط‌های آموزشی، شناورهای دریایی و... مورد استفاده قرار گیرند.

 

طراحی مدرن و جدید، رابط کاربری با صفحه‌ی لمسی خازنی، نگه‌داری راحت، استفاده‌ی بسیار ایمن، LEDهای روشنایی در مخزن نگه‌دارنده، مخزن‌های نگه‌دارنده‌ی عایق و ظرفیت دم‌آوری قهوه تا 240 فنجان در ساعت از نقاط قوت این محصول است.

 

به لطف صفحه‌ی لمسی، کار با قهوه سازهای کامبی لاین آنیمو بسیار آسان است. فقط کافی است مقدار توصیه شده‌ی قهوه را تنظیم کنید و مراحل دم‌آوری را از روی صفحه‌ی نمایش دنبال نمایید. یک سیگنال صوتی و صفحه‌ی نمایش‌گر به شما می‌گوید چه زمانی قهوه حاضر است و در چه وضعیتی قرار دارید. با ارائه‌ی راهکارهای ساده در نمایش‌گر (به عنوان مثال هشدار رسوب‌زدایی از دستگاه)، نگهداری از قهوه ساز کامبی لاین آنیمو بسایر آسان است.

 

منوی اپراتور و سرویس، تایمر قابل برنامه‌ریزی، توصیه‌های مربوط به میزان قهوه، شمارش‌گرهای روزانه و کلی، فیلتر مخصوص دم‌آوری چای، سیستم هشداردهنده‌ی دسکالیگ، تنظیمات سختی آب، سیگنال‌های صوتی هشداردهنده، شیر آب ضد چکه همراه با سینی زیر شیر آب، مخزن آب قابل اتصال به لوله‌کشی، مواد شوینده‌ و رسوب‌زدای مخصوص جهت یک‌بار استفاده از دیگر قابلیت‌های این قهوه ساز است.

 

خرید قهوه ساز کامبی لاین ۵×۱ آنیمو که به صورت مونتاژ شده و کاملا آماده‌ی استفاده عرضه می‌شود برای استفاده در بسیاری از موقعیت‌ها مثل هتل و رستوران‌ها، سالن‌های تئاتر و سینما، سالن‌های همایش، دفترهای کار، بیمارستان‌ها و مراکز سلامتی و مراقبت، مدارس و محیط‌های آموزشی، شناورهای دریایی و... مناسب است.

ابعاد:
عرض: ۵۰۵، عمق: ۴۷۰ و ارتفاع ۷۰۰ میلی‌متر
وزن:
-
مصرف انرژی:
1N~220-240V 3125W, 50-60Hz
ظرفیت مخزن نگه‌داری نوشیدنی:
۵ لیتر / ۴۰ فنجان
ظرفیت دم‌آوری قهوه یا چای:
۳۰ لیتر / ۲۴۰ فنجان در ساعت
ظرفیت تولید آب داغ:
-
دمای نگه‌داری نوشیدنی:
حدود ۸۰ تا ۸۵ درجه‌ی سانتی‌گراد
سایز فیتلر کاغذی:
۱۰۱/۳۱۷
قابلیت استفاده از لیوان بلند:
گرم‌کن فنجان الکتریکی:
پرتافیلتر فولادی:
چراغ LED:
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .