خوش کالا

موکا ۳ کاپ طرح فانتزی مباشی کد ۰۱

برند:مباشی
دسته بندی: قهوه‌سازها
زیر دسته بندی محصول: قهوه‌ساز دستی
رنگ:
سایز:
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 09123652043
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

موکا ۳ کاپ طرح فانتزی مباشی کد ۰۱ در چهار سایز یک، دو، سه و شش کاپ و با شش تنوع رنگی مختلف و جذاب عرضه می‌گردد. بدنه‌ی این موکاپات از آلیاژ آلومینیوم رنگ شده ساخته و جنس دسته‌ی آن از باکالیت می‌باشد. جهت افزایش ایمنی در قسمت مخزن آب این دستگاه یک سوپاپ ساچمه‌ای گردیده که از انباشت فشار بیش از حد جلوگیری خواهد کرد.

 

قهوه جوش موکا ۳ کاپ برای دم‌آوری یک فنجان قهوه‌ی اسپرسو مناسب است.

 

برای تهیه‌ی قهوه‌ی اسپرسو می‌بایست در مخزن آب تا زیر سوپاپ اطمینان آب گرم ریخته و سپس سبد قیفی شکل را با پودر قهوه‌ی مناسب پر نمایید. نیازی نیست پودر قهوه درون سبد فشرده شود، فقط کافی است به دقیقا به اندازه‌ی مناسب مماس با لبه‌های قیف از پودر قهوه پر شود. در مرحله‌ی بعد مخزن فوقانی که قهوه‌ی نهایی در آن سرازیر می‌شود را به خوبی روی محفظه‌ی پایین پیچ نموده تا محکم شود. موکاپات را روی شعله‌ی متناسب قرار داده و پس از مدت زمان کمی قهوه‌ی اسپرسوی شما آماده است. توجه داشته باشید در صورت استفاده از شعله‌ی بزرگ، محفظه‌ی فوقانی بیش از اندازه گرم شده که نتیجه‌ی آن قهوه‌ای نامطلوب است.

 

موکا ۳ کاپ طرح فانتزی مباشی کد ۰۱ در کنار ارائه‌ی یک اسپرسوی مطلوب، با رنگ‌های جذاب و گیرا روحیه‌ی آشپزخانه‌ی منزل یا دفتر کار شما را تازه خواهد کرد.

ظرفیت:
۳ فنجان
نوع محصول:
موکاپات
ابعاد:
-
وزن:
-
مناسب برای:
قهوه‌ی اسپرسو
نوع:
موکاپات
جنس دسته:
پلاستیک
جنس بدنه:
آلومینیوم
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟