دوره مجازی لاته آرت تخصصی

قهوه دریپ بگ صبح بخیر دونیسی

دسته بندی: خرید قهوه
زیر دسته بندی محصول: خرید قهوه دریپ بگ
رنگ:
سایز:
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 09123652043
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
تعداد از: 18 ساشه
گونه: ۱۰۰٪ روبوستا
شیوه‌ی دم‌آوری پیشنهادی: فوری

مقایسه
درباره محصول

قهوه دریپ بگ صبح بخیر دونیسی، از ترکیب ۱۰۰٪ روبوستا تهیه شده و با بافتی غلیظ، طعمی قوی و کافئین بالا، بهترین انتخاب برای شروع روز است.

 

باریکه های نور پهن شده روی فرش که از هر روزنی خودشان را مهمان گرمای خانه می‌کنند، به گوش رسیدن آواز گنجشک‌ها قبل از شروع هیاهو و همهمه‌ی زندگی شهر نشینی و عطر قهوه‌ی تازه دم صبح ‌گاهی، دل‌خوشی‌های کوچک و شیرینی برای پذیرفتن پیام هر روزه‌ی جهان‌اند. طلوع یعنی آغاز دوباره و هر آغاز فرصتی‌ست برای لبخند، مهربانی، حرکت و شکوفایی.
قهوه دریپ بگ صبح بخیر دونیسی، برای شروعی پر انرژی همراه شماست.

 

قهوه‌های دریپ بگ به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با کم‌ترین امکانات و سریع‌ترین زمان، فنجان شما را با قهوه‌ای تازه، خوش‌عطر و خوش‌طعم پر کنند. ساختار کیسه‌های این محصولات که نقش فیلتر را در دم‌آوری ایفا می‌کنند، از جنس الیافی‌ست که بدون دخالت دست و به کمک حرارت دوخته می‌شود.

 

روش استفاده:
ابتدا فیلتر را از ساشه خارج کرده، از محل خط چین باز نمایید و گیره‌های آن را روی لبه‌ی لیوان قرار دهید. سپس آب گرم کمی پایین‌تر از نقطه‌ی جوش را به حالت دورانی، روی پودر قهوه‌ی داخل آن بریزیدو این عمل را بنا به سلیقه، ۲ تا ۳ بار تکرار نمایید. پیشنهاد می‌شود بار اول، آب را تا نیمه‌ی کیسه پر و در دفعات بعدی، کیسه را کاملا پر کنید. در راستای رسیدن به طعم دل‌پذیر قهوه، از آب معدنی یا آب تصفیه شده استفاده نمایید.

 

خرید قهوه دریپ بگ صبح بخیر دونیسی، با کافئین بالا و طعم‌یادهای آجیلی، ادویه‌ای و شکلات تلخ، برای استفاده در همه‌ی وعده‌ها مناسب است.

مقدار کافئین:
کافئین زیاد
مقدار اسیدیته:
اسیدیته کم
مقدار تلخی:
تلخی زیاد
شیوه‌ی دم‌آوری پیشنهادی:
فوری
خانواده‌ی طعمی:
کاراملی و آجیلی
ابزار لازم:
ترشی و شیرینی:
گونه:
٪۱۰۰ روبوستا
خاستگاه:
-
درجه‌ی برشته‌کاری:
-
ارتفاع کاشت:
-
تاریخ تولید:
-
سامان کیانی

دریپ بگها عالی بود و کاملا راضی بودم

تشکر از شما
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟