دوره مجازی لاته آرت تخصصی

پکیج قهوه ترکیبی دونیسی

دسته بندی: خرید قهوه
زیر دسته بندی محصول: خرید قهوه فرانسه
رنگ:
سایز:
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 09123652043
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
وزن از: 30۰۰ گرم
گونه: ۵۰٪ عربیکا و 8۰٪ عربیکا و 7۰٪ عربیکا
شیوه‌ی دم‌آوری پیشنهادی: اسپرسو و دمی

افزودن به سبد خرید
مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

پکیج قهوه ترکیبی دونیسی، از ۳ قهوه‌ی گرادیان، ریمان و رادیات تشکیل شده که هرکدام ویژگی‌های خاص خودشون را دارند.
دانه قهوه گرادیان دونیسی، از ۷۰٪ عربیکا مزارع کشورهای برزیل و کلمبیا و ۳۰٪ روبوستای مزارع کشور ویتنام تهیه شده است.

قهوه گرادیان دونیسی، برای کسانی تولید شده که به دنبال پلی میان طعم کلاسیک قهوه و پیچیدگی عطرها و طعم‌ها می‌گردند. می‌توانید بافت و تلخی نسبتا بیشتری که مانع دریافت اسیدیته و طعم یادهای میوه‌ای در کام‌تان نمی‌شود را در گرادیان پیدا کنید.

قهوه‌ای میانه‌رو، که می‌تواند برای همهی مخاطبان با سلیقه‌های مختلف دل‌نشین باشد. علاوه بر این‌ها گرادیان در ترکیب با شیر هم لبخند رضابت را برای‌تان به ارمغان می‌آورد چرا که درصد ربوستای بیشتر، کرمای مناسبی را برای گرادیان می‌سازد و ترکیب کلمبیا و برزیل طعم آن را متعادل می‌کند.

قهوه گرادیان دونیسی، با کافئین نسبتا بالا و طعم‌یادهای شکلات شیرین و میوه‌ی خشک، برای عصاره‌گیری به شیوه‌ی اسپرسو و مصرف در همه‌ی وعده‌ها مناسب است.
دانه قهوه ریمان دونیسی، از ترکیب ۸۰٪ قهوه عربیکا مزارع کشورهای برزیل، کلمبیا و اتیوپی و ۲۰٪ قهوه روبوستای مزارع کشور ویتنام، تهیه شده است.

هنر ترکیب دانه‌های قهوه با یکدیگر، چیزی شبیه مخلوط کردن رنگ‌ها برای آفرینش آن تک‌رنگ خاصی است که در هیچ مغازه‌ای پیدا نمی‌شود. قهوه ریمان دونیسی، اسیدیتهی اتیوپی، طعم کلمبیا، شیرینی برزیل و بافت ویتنام را یک‌جا جمع کرده و با ترکیب‌شان، به هر ویژگی، معنایی جدید بخشیده.

خرید دانه قهوه ریمان دونیسی با کافئین متوسط و طعم‌یادهای آجیلی، گلی و میوه‌ای، برای عساره‌گیری به شیوه‌ی اسپرسو و مصرف در همه‌ی وعده‌ها مناسب است.
دانه قهوه رادیان دونیسی، از ترکیب ۵۰٪ قهوه عربیکا مزارع کشور برزیل و ۵۰٪ قهوه روبوستا مزارع کشور ویتنام تشکیل شده است.
قهوه‌نوش‌ها در مواجهه با رادیان به دو دسته تقسیم می‌شوند: دسته‌ای که به دنبال قهوه‌ای با کافئین و روبوستای بیشترند و از این نسبت مساوی استقبال می‌کنند و گروهی که خاطره‌ی خوبی از روبوستا ندارند و با شنیدین این نسبت کام‌شان ناخودآگاه تلخ می‌شود و ردش می‌کنند. اما هر دو گروه پس از نوشیدن یک جرعه از این قهوه، یک حس را تجربه می‌کنند: تعجب!
قهوه رادیان دونیسی، ترکیبی متعادل از عربیکا و روبوستا است که بارزه‌ی آن شیرین ملموس و بافت قوی است. قهوه رادیان دونیسی، تجربه‌ای متفاوت از نوشیدن ترکیبی با نسبت برابر عربیکا و روبوستاست که در آن خبری از تلخی شدید و آزاردهنده نیست.
خرید دانه قهوه رادیان دونیسی، با طعم‌یادهای آجیلی و شکر قهوه‌ای و برشته‌کاری متوسط، برای ترکیب با شیر و عصاره‌گیری به شیوه‌ی اسپرسو و مصرف در همه‌ی وعده‌ها مناسب است.

مقدار کافئین:
ترکیبی
مقدار اسیدیته:
ترکیبی
مقدار تلخی:
ترکیبی
شیوه‌ی دم‌آوری پیشنهادی:
دمی و اسپرسو
خانواده‌ی طعمی:
ترکیبی
ابزار لازم:
اسپرسوسازها و قهوه‌سازهای دمی
ترشی و شیرینی:
ترکیبی
گونه:
ترکیبی
نوع گونه:
خاستگاه:
ترکیبی
درجه‌ی برشته‌کاری:
ترکیبی
ارتفاع کاشت:
ترکیبی
تاریخ تولید:
ترکیبی
افزودن نظر
  • فروشگاه خوش کالا
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟