خوش کالا
قهوه آلبا

آلبا یکی از برندهای داخلی فعال در حوضه‌ی قهوه است. این برند با هم‌کاری دو شرکت از کشور نیوزلند، دانه‌ی سبز قهوه را از منابع انحصاری وارد کرده و پس از برشته‌کاری یا ترکیب می‌کند.

 

معرفی انواع قهوه آلبا

قهوه آلبا در لاین‌های قهوه ترکیبی با تناسب‌های ۱۰۰٪ عربیکا، ۸۰٪ عربیکا و ۶۰٪ عربیکا، قهوه ترک، قهوه تک‌خاستگاه از کشورهای پرو، روآندا، کلمبیا و ... عرضه می‌گردد. این برند هم‌چنین در زمینه‌ی تولید چای سیاه، چای ماسالا و هات‌چاکلت نیز فعالیت دارد. در ادامه به معرفی برخی محصولات این برشته‌کاری می‌پردازیم:

 

قهوه فینیکس بلند آلبا

قهوه فینیکس آلبا از ترکیب دانه‌های ۱۰۰٪ عربیکا از مزارع کشورهای آفریقا و آمریکای مرکزی تهیه شده است. برشته‌کاری این محصول به صورت Omni-Roast می‌باشد که امکان استفاده از آن را در تمام روش‌های دم‌آوری از فیلتری تا اسپرسو فراهم می‌سازد. قهوه فینیکس آلبا دارای طعم‌یادهای سیب قرمز، کاکائو و نارنگی است.

 

قهوه تمپو بلند آلبا

قهوه تمپو بلند آلبا از ترکیب دانه‌های ۶۰٪ عربیکا و ۴۰٪ روبوستا تهیه شده است. هدف از تولید این محصول با برشته‌کاری متوسط، دریافت کافئین بیش‌تر و طعم‌یادهای کلاسیک قهوه برای افرادی با ذائقه‌ی تلخ‌پسند است. از طعم‌یادهای این قهوه می‌توان به فندق و شکلات تلخ و در ترکیب با شیر، طعم‌یادهای شکر قهوه‌ای و جوز هندی اشاره کرد.

 

قهوه ترک استانبول آلبا

قهوه ترک استانبول آلبا از قهوه سنتی ترکیه با دو قهوه‌ی دیگر با فرآوری‌های شسته و طبیعی تهیه شده است. این قهوه دارای طعم‌یادهای بادام تلخ، حوز هندی و شکلات تلخ است و با تن‌واری بالا، خامه‌ای غلیظ با بافتی یک‌پارچه ارائه می‌کند.

 

لیست قیمت قهوه آلبا

در اردیبهشت ۱۴۰۱، محصولات آلبا در لاین قهوه‌های ترکیبی از حدود 550.000 تا 700.000 تومان به ازای هر کیلو قیمت‌گذاری شده‌اند. قهوه‌های تک خاستگاه این برند هم با قیمت حدودی 1.140.000 به ازای هر کیلو عرضه می‌شود.

 

خرید قهوه آلبا از فروشگاه قهوه خوش کالا

خرید قهوه آلبا، تمامی محصولات برشته‌کاری آلبا شامل انواع قهوه ترکیبی، قهوه تک خاستگاه، قهوه ترک، چای سیاه، چای ماسالا و هات چاکلت از فروشگاه اینترنتی قهوه خوش کالا قابل خریداری است. اطلاعات هر محصول با جزئیات کامل در وب‌سایت قرار دارد و در صورت نیاز می‌توانید از مشاوره‌ی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

خوش‌ کالا با گردآوری مجموعه‌ای از بهترین برندهای ایرانی قهوه، پاسخ‌گوی هر سلیقه و نیاز متفاوتی است. خرید قهوه از فروشگاه قهوه خوش کالا

 

سایر برند خوش کالا:

خرید قهوه هایک

خرید قهوه دن پابلو

خرید قهوه دن کافه

 

 


مرتب سازی بر اساس :
چطوری میتونم کمکتون کنم؟
لطفا منتظر بمانید . . .