بنر تبلیغاتی
دوره مجازی لاته آرت تخصصی
ماگوش

خرید قهوه ماگوش

تمامی محصولات ماگوش از فروشگاه خوش کالا با ارسال رایگان به سراسر کشور قابل خریداری است. می‌توانید با مطالعه و بررسی توضیحات هر محصول، قهوه مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش دهیده و یا در صورت نیاز، از مشاوره‌ی کارشناسان ما بهره‌مند شوید. برای خرید قهوه وارد سایت خوش کالا شوید و اطلاعات جداگانه قهوه ها را مطالعه نمایید. کافی است از محصولات ما دیدن فرمایید و قهوه‌ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

معرفی محصولات قهوه ماگوش

قهوه ماگوش در زمینه‌ی تولید دانه قهوه و قهوه فوری فعالیت دارد و محصولات این برند در بخش قهوه ترکیبی شامل قهوه ۸۰٪ عربیکا، ۷۰٪ عربیکا و ۳۰٪ عربیکا است. محصولات ماگوش در بخش قهوه فوری و پودرهای طعم دهنده گسترده‌تر بوده شامل ۲۶ مدل انواع قهوه فوری، کاپوچینو، هات چاکلت، وایت چاکلت و کافی کریمر است که در مدل‌های ساشه‌ای و غیر ساشه‌ای قابل تهیه است.

 

نمایندگی فروش قهوه ماگوش

شرکت آیناز ماکو، در مرداد سال ۱۳۹۴ در منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو شروع به فعالیت کرد و برند ماگوش زیر مجموعه‌ی این شرکت می‌باشد که با رعایت استانداردهای تولیدی، موفق به دریافت پروانه سیب سلامت سازمان غذا و دارو گردیده که در کنار دپارتمان کنترل کیفی مجهز به آزمایگاه فیزیکوشیمیایی و میکروبی مجزا، گواه کیفیت بالای محصولات این برند است. محصولات قهوه ماگوش از بسیاری فروشگاه‌های سراسر کشور قابل خریداری است. هم‌چنین شما می‌توانید تمامی محصولات این برند را به صورت آن‌لاین از خوش‌کالا خریداری نمایید.

 

پودر قهوه ماگوش

پودر قهوه ماگوش، در ۳ مدل ترکیبی با تناسب‌های متفاوت عربیکا و روبوستا عرضه می‌شود. این برند هم‌چنین انواع قهوه‌های فوری گلد و کلاسیک و کافی میکس‌های مختلف نیز تولید می‌کند.

 

لیست قیمت قهوه ماگوش

محصولات این برند در اردیبهشت ۱۴۰۱ در بخش قهوه ترکیبی از حدود 252.000 تومان تا 325.000 تومان به ازای هر کیلو قیمت‌گذاری شده‌اند و محصولات دیگر از حدود 70.000 تومان به ازای هر بسته (ساشه‌ای یا غیر ساشه‌ای) قابل خریداری هستند.

 

بیشتر... بستن

مرتب سازی بر اساس :
چطوری میتونم کمکتون کنم؟
لطفا منتظر بمانید . . .