دوره مجازی لاته آرت تخصصی

قهوه Black and White ست

دسته بندی: خرید قهوه
زیر دسته بندی محصول: خرید قهوه اسپرسو
رنگ:
سایز:
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 09123652043
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

افزودن به سبد خرید
مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال رایگان هزینه ارسال تومان هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

قهوه Black and White ست، از ترکیب ۵۰٪ از قهوه‌های عربیکا آمریکای جنوبی و ۵۰٪ روبوستای آفریقا و آسیایی با برشته‌کاری متوسط رو به تیره فرآوری شده است. ایجاد کردن ترکیب‌های جدید قهوه، در کنار دانش تخصصی، تشخیص این که کدام‌یک از صدها زیرگونه‌ی قهوه‌های عربیکا و روبوستا می‌توانند توازن طعمی، اسیدیته‌ی مطلوب، تلخی خوش‌گوار و تن‌واری دل‌پذیر و پس‌مزه‌‌ای ماندگار به وجود می‌آورند نیازمند دید هنری است.

 

قهوه Black and White ست، با دارا بودن قهوه‌ی روبوستای کشورهای آفریقایی و آسیایی، با میزان کافئین بیش‌تر و طعم تند تلخ، برای آن دسته از علاقه‌مندان به قهوه‌ی تلخ و تهیه‌ی کرم فنجان‌های اسپرسو بسیار مناسب است. نتیجه‌ی ترکیب متوازن از قهوه‌های عربیکا و روبوستا، طعم‌یادهای شکلاتی، شیرینی متوسط و رو به تلخ، اسیدیته‌ی متوسط و تن‌واری بالا را به ارمغان آورده است.

 

خرید قهوه Black and White ست، به همراه تن‌واری بالا و برشته‌کاری متوسط رو به تیره برای استفاده در کافه‌ها بسیار مناسب بوده و همچنین برای مصارف خانگی برای علاقه‌مندان به قهوه‌های اسپرسو و در صورت علاقه به قهوه‌ی تلخ، روش‌های دم‌آوری دمی انتخبی ایده‌آل است.

سید محمد شریف حجتی

من همیشه از قهوه های ست استفاده میکنم کیفیت قهوهش همیشه عالیه خیلی سریع هم رسید به دستم

تشکر از شما و نوش جان
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟