دوره مجازی لاته آرت تخصصی
آرام

خرید قهوه آرام

قهوه‌ی آرام از برندهای قدیمی خوش‌نام صنعت قهوه است. این برند در زمینه‌ی برشته‌کاری دانه‌ی سبز و فروش آن به صورت دانه و پودر در مدل‌های مختلف مشغول است. قهوه آرام از برندهای ایرانی است که موفق به کسب نشان استاندارد و پروانه‌ی سیب سلامت سازمان غذا و دارو گردیده.

 

معرفی انواع محصولات قهوه آرام

محصولات قهوه آرام در بخش قهوه ترکیبی شامل قهوه‌های ۸۰٪ عربیکا و ۷۰٪ عربیکا و هم‌چنین قهوه ترک است. از دیگر محصولات قهوه آرام می‌توان به چای ماسالا، قهوه فوری و کافی میکس، و پودرهای طعم‌دهنده مانند کافی کریمر، کاپوچینو و پودر کاکائو اشاره کرد.

 

قیمت قهوه آرام

محصولات قهوه آرام در خرداد ماه ۱۴۰۱، در بخش قهوه‌های ترکیبی در بازه‌ی 78.000 تا 85.000 تومان بابت بسته‌های 2۰۰ و ۲۵۰ گرمی قیمت‌گذاری شده‌اند. دو مدل قهوه ترک آرام بابت پکیج‌های ۵۰۰ گرمی، به قیمت 135.000 و 165.000 تومان قابل خریداری هستند. قهوه فوری آرام و سایر پودرهای طعم‌دهنده‌ی این برند نیز از 69.000 تا 255.000 تومان در مقادیر مختلف قابل خریداری است. قهوه آرام مدل‌های مختلف از محصولات مفتاوت را در سبد کالایی خود گنجاده است. برای مشاهده‌ی لیست قهوه قهوه آرام می‌توانید صفحه‌ی مخصوص این برند را در وب‌سایت خوش کالا با قیمت‌های به‌ روز بررسی نمایید.

 

فروش قهوه آرام

یکی از محل‌های فروش قهوه آرام، وب‌سایت خوش‌کالا است که می‌توانید محصول یا محصولات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده و در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. ارسال رایگان تمامی سفارشات در تهران، یکی از چندین مزیت خرید از فروشگاه آن‌لاین خوش‌کالا است.

 

خرید آنلاین قهوه آرام در خوش کالا

تمامی محصولات قهوه آرام در وب‌ سایت خوش‌ کالا قابل بررسی، مقایسه و خرید است. می‌توانید محصولات مورد نظر خود را صورت آن‌لاین خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان، در محل مورد نظر خود دریافت کنید. سفارش شما توسط تیم قهوه آرام آماده و توسط مجموعه‌ی خوش‌کالا به شما تحویل می‌گردد. هم‌چنین در صورت نیاز می‌توانید از مشاوره‌ی تخصصی کارشناسان بهره‌مند شوید.

 

بیشتر... بستن

چطوری میتونم کمکتون کنم؟
لطفا منتظر بمانید . . .