دوره مجازی لاته آرت تخصصی
قهوه هایک

خرید قهوه هایک

هایک در اساطیر ارمنستان، کمان‌گیری قدرت‌مند بود که کشور ارمنستان را پایه‌گذاری کرد. برشته‌کاری قهوه هایک سعی دارد با دمیدن روحیه‌ی این اسطوره در تولیدات خود، محصولات با کیفیتی منطبق بر ذائقه‌ی ایرانی تولید کند.

معرفی انواع قهوه هایک

تولیدات برشته‌کاری قهوه هایک شامل قهوه‌های تک خاستگاه از منشاهای هندوراس، روآندا، کنیا، اتیوپی، ال‌سالوادر و ... است. قهوه‌های ترکیبی این برند هم در لاین‌های ۱۰۰٪ عربیکا، ۸۰٪ عربیکا، ۶۰٪ عربیکا و ۴۰٪ عربیکا عرضه می‌شود که نام تجاری هر کدام از بسکتبالیست‌های مطرح NBA برگرفته شده است. پودری‌جات دیگر این برند هم شامل قهوه ترک، قهوه ارمنی، هات چاکلت، چای ماسالا و چای سیاه است.

 

دانه قهوه هایک 24

این قهوه دارای ترکیب 80 درصد عربیکا و 20 درصد روبوستا بوده و کاملا مناسب سرو در کافی شاپ ها و منازل شما می باشد

 

از جمله ویژگی این قهوه هایک 24 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترکیب : 80% عربیکا – 20% روبوستا
  • درجه برشتکاری : متوسط
  • تلخی: متوسط
  • شیرینی: متوسط
  • ترشی: متوسط

 

لیست قیمت قهوه هایک

محصولات هایک در فروردین ۱۴۰۱، در مدل‌های تک خاستگاه از 120.000 تا 375.000 تومان، در مدل‌های ترکیبی از 50.000 تا 105.000 تومان برای بسته‌های ۲۵۰ گرمی قیمت‌گذاری شده است.

 

کد تخفیف قهوه هایک

برای دریافت از کدهای تخفیف خوش کالا و خیلی از برندهای دیگر کافی است در «باشگاه مشتریان خوش کالا» عضو شوید و امتیاز جمع کنید.

 

خرید قهوه هایک از فروشگاه اینترنتی قهوه

خوش‌ کالا با گردآوری مجموعه‌ای از بهترین برندهای ایرانی قهوه، پاسخ‌گوی هر سلیقه و نیاز متفاوتی است. خرید قهوه از فروشگاه قهوه خوش کالا

 

بیشتر... بستن

مرتب سازی بر اساس :
چطوری میتونم کمکتون کنم؟
لطفا منتظر بمانید . . .