خوش کالا

طرز استفاده از کپسول قهوه

۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ آبان
4814بازدید
تاریخ امروز: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۵ خرداد

کپسول قهوه به محفظه‌ای گفته می‌شود که جنسی پلاستیکی یا آلومینیومی دارد و پودر قهوه آسیاب شده درون آن ریخته می‌شود. کپسول های قهوه باعث می‌شود که عطر و طعم قهوه برای مدت طولاتی‌تری حفظ شود. برای استفاده از این کپسول‌ها، باید دستگاه مخصوص داشته باشید.
زمان زیادی است که دستگاه قهوه ساز کپسولی به بازار قهوه وارد شده و با استقبال خوب قهوه نوش ها مواجه شده است.

 

دستگاه کپسول قهوه

 

دستگاه کپسول قهوه چگونه کار می‌کند؟

دستگاه‌های کپسول قهوه باعث ایجاد آب داغ و فشار بالا شده و به کمک پودر قهوه اسپرسو در زمان خیلی کوتاهی یک شات اسپرسو آماده می‌کند. کپسول‌های نسپرسو عموما از بهترین دانه‌های قهوه، با ترکیب‌های آزمایش شده و مناسب تهیه شده، همگی با درجه مناسب بو داده شده و آسیاب شده‌اند و به اندازه لازم (بین ۵ الی ۶٫۵ گرم) در هر کپسول پر شده است. برای استفاده از کپسول قهوه فقط باید کپسول‌ها را در دستگاه قرار دهید و دکمه شروع به کار دستگاه را بزنید. توجه داشته باشید کپسولی که تهیه می‌کنید با دستگاه شما سازگار باشد.
هنگامی که دستگاه فعال می‌شود، آب گرم تحت فشار بالا به کپسول پس از قرار گرفتن در دستگاه وارد می‌شود. در پایه نگه دارنده کپسول (که در آن کپسول قرار دارد) تعدادی مربع طراحی شده است که موجب شکستن فویل کپسول در این نقاط می‌شود. قهوه عصاره گیری شده از کپسول، از طریق این سوراخ‌های ایجاد شده خارج می شود و از طریق یک نازل قیف به داخل فنجان قهوه می‌ریزد.

 

آشنایی با دله قهوه عربی

 

در خرید دستگاه کپسول قهوه به چه نکاتی توجه کنیم؟

در ابتدا باید مشخص کنید که چه انتظاری از دستگاه دارید. امکاناتی مثل:
مخزن آب بزرگ تر، ظرفیت میزان کپسول های خالی، اندازه های متفاوت ساخت اسپرسو، برنامه ریزی قهوه مورد علاقه و سیستم کف ساز در قیمت اسپرسو ساز نسپرسو تأثیرگذار هستند. قیمت دستگاه نسپرسو به امکانات موجود درآن بستگی دارد.

خوش‌کالا با گردآوری مجموعه‌ای از بهترین برندهای ایرانی قهوه، پاسخ‌گوی هر سلیقه و نیاز متفاوتی است. خرید قهوه از فروشگاه قهوه خوش کالا

 

خرید قهوه روبوستا با قیمت مناسب در فروشگاه خوش کالا

کارشناس تولید محتوا
مطالب مرتبط
راهنمای دم‌آوری قهوه- سه مرحله‌ دم‌آوری قطره‌ای چیست؟ | خوش کالا

کنترل عصاره‌ی قهوه، بهترین و هم یکی از سخت‌ترین موارد در دم‌آوری قطره‌ای است. عناصر بسیاری باید در نظر گرفته شود، آن‌ها را به درستی ترکیب کرده و می‌توانید یک قهوه‌ی خوش‌مزه داشته باشید.

۱۳۹۹ دوشنبه ۹ تير 1009 بیشتر
موج سوم قهوه چیست و چه تفاوتی با اسپشیالتی دارد؟|خوش کالا

موج سوم قهوه. در کافی‌شاپ‌ها و فضای مجازی بارها با این اصطلاح روبه‌رو می‌شویم؛ اما واقعا معنای آن چیست؟ تفاوت آن با قهوه‌ی اسپشیالتی و موج اول، دوم و چهارم در چیست؟

۱۳۹۹ يکشنبه ۸ تير 1418 بیشتر
تفاوت قهوه‌ی عربیکا و روبوستا | مبانی قهوه برای تازه کارها |خوش کالا

قهوه دوستان با هر سطح از تخصص، تا حدودی با اسامی «عربیکا» و «روبوستا» آشنا هستند که برای اشاره به دو گونه دانه‌ی قهوه که برای مقاصد تجاری کشت می‌شوند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۱۳۹۹ شنبه ۷ تير 2064 بیشتر
چطوری میتونم کمکتون کنم؟