فروشگاه آنلاین با تخفیف خوش کالا

خوش کالا

تفاوت اسپرسو و نسپرسو | خوش کالا

تفاوت قهوه اسپرسو و قهوه نسپرسو در چیست؟اگر این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده است بهتراست تا با ما در این مقاله همراه باشید.برای اینکه شما را با تفاوت های اسپرسو و نسپرسو آشنا کنیم، هر یک را به اختصار توضیح می دهیم.

نسپرسو چیست؟

نسپرسو همان اسپرسوی شرکت تستله می باشد که نام تجاری یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نستله است.این شرکت کپسول های قهوه را تولید می کند که محتویات داخل آن برای آماده سازی یک فنجان قهوه مناسب می باشد که نام تجاری این کپسول ها، نسپرسو می باشد.این کپسول ها را می توان با انواع دستگاه های نسپرسو ساز با برندهای الین، دلونگی، فیلیپس و ... آماده سرو کرد.

 

روش کار با دستگاه نسپرسوساز

 

تفاوت اسپرسو ونسپرسو

 

تمام مدل های مختلف دستگاه های نسپرسوساز تنها با کپسول های شرکت نستله کار می کنند.داخل هر کپسول حدود 5 تا 6 گرم پودر قهوه موجود است که اگر بخواهید این مقدار پودر قهوه را بصورت باز خریداری کنید، هزینه آن ممکن است از نصف نیز کمتر شود!

یکی از علل این اختلاف قیمت این است که وقتی پودر در کپسول قرار می گیرد خیلی دیر تر عطر آن از بین می رود.

 

طرز استفاده از کپسول قهوه

 

اسپرسو چیست؟

 

تفاوت اسپرسو و نسپرسو

 

این نوع از قهوه با عبور آب به صورت آهسته از بین دانه های قهوه بدست می‌آید با گذشت مقداری زمان آب از میان دانه‌ها عبور کرده و قهوه برای نوشیدن آماده است ، اماطرز تهیه ی قهوه اسپرسو با روش های قدیمی متفاوت تر است و معمولا با دستگاه های قهوه ساز یا اسپرسو ساز آماده میشود ،در این نوع قهوه آب با فشار زیادی از بین دانه های قهوه که نرم تر از روش های سنتی آسیاب شده اند عبور میکند.

اسپرسو چیست

همانطور که در بالا گفته شد،روش آماده سازی قهوه جزو تفاوت اسپرسو و نسپرسو محسوب می شود.

برای خرید بهترین قهوه با کیفیت می‌توانید از طریق فروشگاه خوش کالا اقدام نمایید.

خرید کپسول قهوه با قیمت مناسب در فروشگاه خوش کالا

 

۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
3708بازدید
کارشناس تولید محتوا
مطالب مرتبط
راهنمای دم‌آوری قهوه- سه مرحله‌ دم‌آوری قطره‌ای چیست؟ | خوش کالا

کنترل عصاره‌ی قهوه، بهترین و هم یکی از سخت‌ترین موارد در دم‌آوری قطره‌ای است. عناصر بسیاری باید در نظر گرفته شود، آن‌ها را به درستی ترکیب کرده و می‌توانید یک قهوه‌ی خوش‌مزه داشته باشید.

۱۳۹۹ دوشنبه ۹ تير 534 بیشتر
موج سوم قهوه چیست و چه تفاوتی با اسپشیالتی دارد؟|خوش کالا

موج سوم قهوه. در کافی‌شاپ‌ها و فضای مجازی بارها با این اصطلاح روبه‌رو می‌شویم؛ اما واقعا معنای آن چیست؟ تفاوت آن با قهوه‌ی اسپشیالتی و موج اول، دوم و چهارم در چیست؟

۱۳۹۹ يکشنبه ۸ تير 706 بیشتر
تفاوت قهوه‌ی عربیکا و روبوستا | مبانی قهوه برای تازه کارها |خوش کالا

قهوه دوستان با هر سطح از تخصص، تا حدودی با اسامی «عربیکا» و «روبوستا» آشنا هستند که برای اشاره به دو گونه دانه‌ی قهوه که برای مقاصد تجاری کشت می‌شوند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۱۳۹۹ شنبه ۷ تير 1190 بیشتر